Zlepšení zdraví pomocí koček

Každá kočka má svou nezaměnitelnou povahu. Nemusí přijít za vámi, když si to zrovna sami přejete. Ukazuje svou samostatnost, možná i tvrdohlavost. Nepotřebuje pána, nepotřebuje panovat.

Moc koček

Každá kočka má svou nezaměnitelnou povahu. Nemusí přijít za vámi, když si to zrovna sami přejete. Ukazuje svou samostatnost, možná i tvrdohlavost. Nepotřebuje pána, nepotřebuje panovat. Pokud se však kočka sama rozhodne a přijde za vámi, nebraňte ji. Kočka prý sama vycítí vaše rozpoložení a snaží se svou přítomností navázat s vámi kontakt a dodat vám energii. Základem vztahu s kočkou je však vzájemná tolerance. Když se vám kočka usadí na klíně a ve vaší společnosti se jí líbí, začne vrnět.

Předení

Nezaměnitelný hrdelní zvuk, které kočky vydávají, vyluzují pomocí hrtanových a bráničních svalů. Bylo zjištěno, že právě tato frekvence je mimořádně prospěšná pro lidské zdraví.

Kočičí předení

Pravidelné hlazení kočky a poslouchání jejího hlubokého předení uvolňuje nahromaděný stres, upravuje frekvenci dýchání. Nízké frekvence se tak přenáší z kočičího těla i na lidské. Vědci také upozorňují, že se zlepšuje pevnost kostí, posiluje svalová hmota a dokonce se zlepšuje i hojení ran. Předení koček bychom mohli přirovnat k relaxování, blahodárně působící na lidský organismus.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19928 (magazin-chovatelstvi.cz#7018)


Přidat komentář