Psí hotely

Dovolená je v plném proudu a i vy se chystáte odjet někam za relaxací od problémů všedních dní. Ale co s vaším pejskem? Dopřejte i vašemu pejskovi dovolenou a umístěte jej do některého z mnoha psích hotelů.


Hotely pro pejsky

A co Vaši miláčci

Dovolená je v plném proudu a i vy se chystáte odjet někam za relaxací od problémů všedních dní. Ale co s vaším pejskem? Dopřejte i vašemu pejskovi dovolenou a umístěte jej do některého z mnoha psích hotelů.

Apartmá a jejich rezervace

Rezervovat pejskovi vámi vybraný hotel byste měli co nejdříve. Ideální termín je minimálně týden před vaši plánovanou dovolenou. Pokud ještě nemáte vybráno, využijte našich tipů - více zde. Psí hotely mají o prázdninách dostatek zájemců a mohlo by se vám tedy stát, že by už pro vašeho pejska nezbylo místo.

Podle plemen psů hotely

Psí hotely jsou převážně určeny pro všechny plemena psů, pouze některé hotely se specializují pouze na určité plemena např. psí hotel pro jokšírské teriéry apod. Hlavní podmínkou ubytování v psím hotelu je, aby pes byl hodný a neměl agresivní sklony.

Pejsci, nezapomeňte si zabalit!

Pejsek by měl mít s sebou očkovací průkaz s platným očkováním proti: vzteklině, infekční hepatitis, leptospiróze, parainfluenze. Také je velmi důležité mít s sebou potvrzení veterinárního lékaře o dobrém zdravotním stavu pejska, které není starší déle jak 3 dny. Dále je vhodné, aby měl s sebou obojek se známkou, vodítko, košík a také svůj pelíšek.

Základní pofmínky pro rezervaci

Psí hotely přijímají pouze klidné, neagresivní pejsky!!!

Hotelx nejsou jenom pro pejsky

Po dobu Vaší dovolené, služební cesty nebo v případě nemoci můžete v mnohých psích hotelech ubytovat nejen pejsky, ale i jiná zvířátka, například morčata, zakrslé králíky, křečky, kočky, želvičky atd. ... nakoukněte do rubriky Svět zvířat.

Strava v hotelu

Krmení pejsků by se mělo řídit jeho návyky. Ať už se jedná o typ stravy, tak i o množství a četnost krmení, zároveň by měl být dodržován zdravotní klid mezi krmením a venčením. Stravu můžete pejskovi přibalit s sebou a nebo za menší příplatek zakoupit přímo v psím hotelu.

Nadstandardní služby

Mezi nadstandardní služby, které poskytuje mnoho psích hotelů patří například individuální výcvik psa, stříhání a kosmetické úpravy srsti psů. Mnohé psí hotely také přepravují psy od majitelů do hotelu i zpět.

Cena pobytu

Cena pobytu se pohybuje od 100 do 250 korun za jeden den. Cena se odvíjí od toho, o jaké plemeno psa se jedná a jaká je mu poskytována zvláštní péče. Za výcvik psa, zvláštní stravu nebo podávání léků si musíte bohužel připlatit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19998 (magazin-chovatelstvi.cz#9510)


Diskuze a zkušenosti

Jana Vybíralová | 29.02.2012 04:20
DOG'S SERVICE já osobně mám dobrou zkušenost s DOG'S SERVICE viz. http://www.dogs-service.cz, využívám vždy, když jedu služebně mimo republiku, mají v nabídce psí apartmá kousek za Prahou, ve kterém se mi s láskou starají o mého rozmazleného bígla, který se s nikým nemusí dělit o pelech a to je obrovké + oproti psím hotelům, navíc není zavřený v žádném ušpiněném kotci nebo kleci a cenově? Za nadstandardní službu ehm standardní peníz tj. 300,- Kč na den, spokojenost :D


Přidat komentář