Srpen - Psí kalendář

Nevíte kdy má váš pejsek svátek? Můžete mu například uspořádat oslavu. Stačí se podívat zde a třeba právě v srpnu má svátek. Psí kalendář na měsíc srpen naleznete zde....

Srpen

Nevíte kdy má váš pejsek svátek? Můžete mu například uspořádat oslavu. Stačí se podívat zde a třeba právě v srpnu má svátek. Psí kalendář na měsíc srpen naleznete zde.

### Pondělí ### Úterý ### Středa ### Čtvrtek ### Pátek ### Sobota ### Neděle
  1 Endy 2 Tony 3 Lesan 4 Sir 5 Alex 6 Čikina
7 King 8 Bobina 9 Akar 10 Damián 11 Angela 12 Shelia 13 Bena
14 Enny 15 Gerry 16 Faraon 17 Aron 18 Lucky 19 Lisy 20 Aran
21 Mik 22 Azar 23 Bruno 24 Eila 25 Eifi 26 Dafné 27 Egar
28 Mona 29 Betty 30 Bary 31 Bax    

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19914 (magazin-chovatelstvi.cz#9676)


Přidat komentář