Listopad - Psí kalendář

Nevíte kdy má váš pejsek svátek? I psímu miláčkovi můžete uspořádat oslavu. Stačí se pouze podívat do naší tabulky a třeba zjistíte, že právě v listopadu má svátek.......

Listopad

Nevíte kdy má váš pejsek svátek? I psímu miláčkovi můžete uspořádat oslavu. Stačí se pouze podívat do naší tabulky a třeba zjistíte, že právě v listopadu má svátek.

### Pondělí ### Úterý ### Středa ### Čtvrtek ### Pátek ### Sobota ### Neděle
   1 Floyd 2 Uriáš 3 Archie 4 Carmen 5 Lukas
6 Roy 7 Zork 8 Cedrik 9 Brita 10 Axa 11 Frigo 12 Šejk
13 Brenda 14 Hektor 15 Lucky 16 Scarlett 17 Molly 18 Mandy 19 Buksy
20 Yoko 21 Senta 22 Brian 23 Woody 24 Mia 25 Zobra 26 Karlos
27 Arina 28 Della 29 Kassandra 30 Sax    

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19901 (magazin-chovatelstvi.cz#9275)


Přidat komentář